Avasta Optibeti spordiennustust €130 riskivaba panustega

Avasta Optibeti spordiennustust €130 riskivaba panustega

Optibeti spordiennustus

Optibet on üks vanimaid spordiennustusi Eestis, omandades Eesti vastavad hasartmängud load ja litsentsid 2013. aastal.

Uusi liitujaid tervitab Optibet riskivaba panustega, kokku kuni €130 väärtuses, mis kõik makstakse välja pärisrahas.

Sisukord

 1. Ülevaade
 2. Boonused
 3. Konto avamine
 4. Sisse – ja väljamaksed
 5. KKK

Ülevaade

Optibet alustas Eestis tegevust 2013. aastal, kui omandas hasartmängude korraldus – ja tegevusloa. Hasartmängudest pakutakse spordiennustust (al. 18 eluaastat), kasiinot, online pokkerit ja erimängu aviator (viimased kolm, alates 21. eluaastat).

Peale Optibeti opereeritakse Eesis veel BoostCasino, Nutz ja Ninja kaubamärkidega, millest kaks esimest on online kasiinod ning kolmas (Ninja) pakub lisaks kasiinole ka spordiennustust ja live bet’i.

Lisaks tuleks rääkida ka Aviator ermimängust, mis on küll virtuaalne mäng, aga ennustada tuleb võimalikult täpselt lennuki lendamist ja sellest sõltub lõplik võidusumma (või kaotus). Loe täpsemalt Aviator mängust.

Boonused

Optibeti boonused jagunevad kahte kategooriasse. Kõik uued kliendid saavad liitumisboonuse ning olemasolevad kliendid igapäevaseid kampaaniaid kui ka lojaalsusprogrammi läbi boonust.

Liitumisboonus

Avades Optibeti konto, antakse tervitusboonusena kuni €130 riskivaba panuseid. Riskivaba panus tähendab seda, et panustada tuleb küll oma raha eest, aga kui panus kaotab, saad raha koheselt tagasi. Võidu korral jääb panus ja kogu võit samuti mängijale.

Boonuse saamiseks avada Optibeti veebileht ja valida peamenüüst Kampaaniad > Uutele klientideke ning nüüd klõpsata pakkumisele “130€ riskivabasid panuseid”.

Seejärel avada Optibeti konto ning logida kontole ja valida oma profiili alt “Minu boonus” lehekülg ja seal aktiveerida “Sporditervituse pakkumine”, vajutades nupul “Võta boonus”.

SAA RISKIVABAD PANUSED

Riskivabade panuste saamiseks tee esimene, vähemalt €20 sissemakse (boonuskoodi ei ole vaja) ja saad koheselt 2 x €10 riskivaba panust. Lisaks 7, 14, 21 ja 28 päeva möödudes saad veel €5 panuse (kokku 4 x €5 panust).

See ei ole veel kõik. Kui oled Optibeti kontoga teinud kokku €100 panuseid, saad veel €10 riskivaba panuse. Samuti saad €10 riskivaba panuseid ka siis, kui täitub €300 ja €1000 panustamise määr. €100, €300 ja €1000 panuste progressi arvutamisel lähevad arvesse ainult panused koefitsiendiga 1.3 või suurem.

Kampaaniad / Lojaalsusprogramm

Olemasolevad kliendid saavad osaleda regulaarsetes kampaaniates, mida on nii igapäevaselt, iganädalaselt kui ka nädal.

Lisaks Optibeti teenuseid kasutades teenid VIP-punkte, mida saad igal esmaspäeval pärisraha vastu vahetada. Mida rohkem VIP-punkte kogud, seda kõrgema taseme saavutad ja seda rohkem VIP-punkte ka kogud.


Konto avamine

Optibeti kontot saab avada traditsiooniliselt kasutajanime ja parooliga kui ka automaatselt Smart ID-ga.

Optibeti konto avamiseks:

 • 1. SAMM: ava Optibeti veebileht desktopis või mobiilis
 • 2. SAMM: ava konto vajutades rohelisel nupul “Registreeri”
 • 3. SAMM: vali, kas soovite kontot avada e-posti (vaikimisi) või Smart-ID-ga
 • 4. SAMM: kiiremaks registreerimiseks soovitame kasutada Smart ID-d
 • 5. SAMM: täita nõutud lahtrid (e-post, parool jne).
 • 6. SAMM: vii lõpuni konto loomine, vajutades nupule “Registreeru”

Konto avamisel saad ka koheselt kõik ülaltoodud liitumisboonused. Liitumisboonuste aktiveerimiseks logi oma äsjaloodud kontole ja vali profiili alt “Minu boonus” vaheleht ja aktiveerida sobiv boonus.


Sisse – ja väljamaksed

Sissemakseid saab teha SEB, Swedbank, Luminor, LHV, COOP ja Citadele pankalinkidega. Lisaks Revolut, Paysera ja VISA / Mastercard ning muidugi ka Skrill ja NETELLER maksevahendajad.

Väljamakseid kinnitatakse ajavahemikul 09:00 – 24:00 iga tund ühe korra. Skrill / NETELLER jõuab raha kontole koheselt, pangakontodele ja krediitkaardile 1 kuni 3 tööpäevaga.


KKK

Kui suur ja milline on Optibeti boonus?
Optibeti spordiennustuse boonus on €130 riskivaba panuseid.

Kas liitumisel on vaja kasutada ka boonuskoodi?
Promokoodi ei ole vaja kasutada. Lihtsalt ava konto artiklis toodud juhiste järgi.

Kas Optibeti spordiennustuses on vaja alla laadida tarkvara?
Nii telefonis kui ka arvutis Optibeti spordiennustuse kasutamiseks tarkvara või appi vaja alla laadida ei ole vaja.

Kui kiired on Optibeti võitude väljamaksed?
Optibeti väljamakseid kinnitatakse ajavahemikul 09:00 – 24:00 iga tund korra. Väljamakse jõuab pangakontole ja krediitkaardile 1-3 tööpäevaga, Skrill/NETELLER koheselt.

Kui vanalt saab Optibetis mängida?
Optibeti spordiennustuse saab panustada alates 18. eluaastast. Muid tooteid saab kasutada alates 21. aastast

Sulle võib veel pakkuda huvi...