Betsafe spordiennustus – Eesti panuste turul alates 2004. aastast

Betsafe spordiennustuse boonus - €25, €50 või €100 spordipanus + tasuta spinnid

Betsafe’i spordiennustus

Betsafe spordiennustus on Eesti turul tegutsenud aastast 2004. Toona tegutseti Triobeti kaubamärgi all, alates 2017. aastast bränditi ümber Betsafeks.

Uutele liitujatele pakutakse €10, €50 või €100 suurust tasuta panust ja lisaks, 10, 25 või 50 tasuta spinni. Täpsem info allolevas boonused sektsioonis.

Sisukord:

  1. Ülevaade
  2. Boonused
  3. Konto avamine
  4. Sisse – ja väljamaksed
  5. KKK

Ülevaade

Betsafe eelkäija oli Triobet, mis alustas Eestis internetipokkeri, kasiino ja spordiennustuse pakkumist juba 2004. aastal. 2010. aastal, kui jõustus uus online hasartmängudeseadus Eestis, sai Betsafe (toona Triobet) Eesti hasartmängu tegevus – ja korraldusloa kolmanda pakkujana (esimesena OlyBet ja Paf).

Aastal 2017 bränditi Triobet ümber Betsafeks, tegutsedes Betsafe brändiga tänaseni, pakkudes spordiennustust (s.h. livebet ja virtuaalsport), online kasiinot, online live kasiinot ja internetipokkerit (iPoker võrgustik).

Livebet puhul tuleks kindlasti üle selgitada, et tegu ei ole erifunktsiooniga, vaid tavapärase live-spordiennustusega, kus panuseid saab teha reaalaajas mängu toimumise ajal.

Betsafe kasutamiseks midagi alla laadida ei ole vaja (ei arvutis ega mobiilis), vaid kõik on optimeeritud nii, et kasutada saad mugavalt mistahes veebibrauseris. Lisaks Betsafele opereeritake Eesti turul ka registreerimisvaba spordiennustuse ja kiirkasiinoga SuperCasino.

Lisaks kõigele iga spordiennustaja, kes on teinud vähemalt €25 spordipanuseid, saab pileti Betsafe miljonimängule, kus nagu nimigi ütleb, saab võita miljon eurot.


Boonused

Betsafe pakub liitumisboonuseid, aeg-ajalt ka taaslaadimisboonuseid ning regulaarseid igapäevaseid kampaaniaid.

Liitumisboonus

Liitumisboonuseks pakutakse €10, €50 või €100 tasuta panust ning tasuta spinne vastavalt 10, 25 või 50. Boonuse saamiseks ava Betsafe, vali peamenüüst Pakkumised > Spordiennustus ning seejärel kampaania “Spordiennustus ootab Sind”.

Avaneval lehel tutvu kampaania ning ava konto. Pärast konto avamist logi kontole ja naase samale lehele: Pakkumised > Spordiennustust. Seejärel sobiva panuse (€10, €50 või €100) saamiseks vajuta vastava panuse juures nupul “Kasuta pakkumist”.

Seejärel tee €10, €50 või €100 mängueelne või live-panus koefitsiendiga 1.5 või suurem. Niipea, kui panuse tulemus on selgunud, saad samas vääringus tasuta panuse ja spinne vastavalt 10, 25 või 100.

Regulaarsed kampaaniad

Regulaarselt pakutakse erinevaid spordiennustuse kampaaniaid ja pakkumisi. Need on kõik leitavad Betsafe lehel või meie Betsafe pakkumiste kategooriast.


Konto avamine

Betsafe konto avamine on väga lihtne ja kiire.

Betsafe konto avamiseks:

  • 1. SAMM: ava Betsafe veebileht mistahes seadmel
  • 2. SAMM: vajuta nupule “Loo konto”
  • 3. SAMM: avaneval lehel täida lahtrid ja kinnita konto

Nii lihtne see ongi. Seejärel logi kontole ja vali “Pakkumised” menüüst omale sobilik tervitusboonus.


Sisse – ja väljamaksed

Sissemakseid saab teha LHV, Swedbank, SEB pangalingiga. Samuti krediitkaardi kui ka Skrill ja Neteller e-rahakotiga ning Trustly maksevahendajaga. Sissemaksete teenustasu on 0% ning minimaalne summa on €5 või €10, olenevalt maksevahendist.

Väljamaksed on samuti tasuta ja kuna kasutatakse Trustly maksevahendaja teenuseid, siis väljamaksed võtavad aega kuni 15 minutit. Tehes väljamakset panka, siis miinimum summa on €10, krediitkaardile €20 ja NETELLER / Skrill kontole €25.


KKK

Milline on Betsafe spordiennustuse liitumisboonus?
Liitumisboonuseks on €10, €50 või €100 tasuta spordipanus, millele lisandub vastavalt 10, 25 või 50 tasuta spinni.

Millised on boonuse läbimängimise tingimused?
Nii tasuta spinnidel kui ka tasuta spordipanusel on 1-kordne läbimängimise nõue. Tasuta panuse algväärtus lahutatakse koguvõidust maha.

Kas boonus laekub kontole koheselt?
Jah. Lihtsalt tee €10, €50 või €100 panuse minimaalselt 1.5 koefitsiendiga ning kui panuse tulemus on selgunud, laekub samas summas tasuta spordipanus kui tasuta spinnid koheselt kontole.

Millise on sisse – ja väljamaksete kiirus, limiidid ja teenustasud?
Nii sisse – kui ka väljamaksetel teenustasud puuduvad. Sisse saab maksta minimaalselt €5 või €10 ning väljamaksel €10 – €25, olnevalt maksevahendajast. Väljamaksed kinnitatakse 15 minuti jooksul. Täpsem info artiklis.

Sulle võib veel pakkuda huvi...