Aviator - kiire ja lõbus ennustusmäng Optibetis

Aviator - kiire graafiline ja lõbus ennustusmäng Optibetis

Aviator on mäng, mis võimaldab võita raha, panustades reaalajas kasvavate koefitsientide peale ja nii mitmekordistada oma panus.

Lihtsalt tehke soovitud suurusega panus ja lennuk stardib ning iga sekund potentsiaalne võit suureneb. Võtke õigel ajal võit välja enne kui lennuk ära lendab või jääte ilma võidust kui ka panusest.

Kuidas Aviator mängu mängida?

Aviator mäng on Eestis saadaval ainult Optibetis ja mängida saab panusega €0.10 - €100. Panuse suuruse saad valida ise ja mäng hakkab iga natukese aja tagant.

Aviator mängu mängimiseks:

  • 1. SAMM: ava Optibeti veebileht mobiilis või desktopis
  • 2. SAMM: vali peamenüüst Aviator
  • 3. SAMM: seejärel logi kontole või ava konto
  • 4. SAMM: konto avamisel saad ka kõik Optibeti boonused

Seejärel tee panus vahemikus €0.10 kuni €100. Korraga saab teha kaks panust ning oota mängu alguseni, mis hakkab sekundite pärast.


Mängu reeglid

Nüüd hakkab lennuk lendama ja samal ajal iga sekund võit suureneb. Võidu saad igal ajal välja võtta, aga see tuleb enne välja võtta, kui lennuk ära lendab.

Kui võidu oled välja võtnud, siis see on Sinu. Kui aga lennuk lendab ära enne võidu võtmist, kaotad panuse kui ka võidu.

Aviator mängu video


Mängu ülevaade

Aviator mängu puhul on tegu väga lihtsa, aga populaarse mänguga. Graafiliselt on mäng väga lihtne, kus disainerid on tabanud 80-ndate aastate mängude hõngu. Kõik toimub mustal taustal. Keskel on lennurada koos punase lennukiga.

Eesmärgiks on võtta võit välja enne kui lennuk saavutab piisava kõrguse, et ära lennata. Mida täpsemalt võidu välja võtad, seda suurem on võit. Kui aga jääd hiljaks ja lennuk lendab ära, siis oled ilma nii panusest ja võidust.

Kus mängida Aviator mängu?

Aviator mängu saab Eestis mängida Optibetis.

Sulle võib veel pakkuda huvi...