Mis on riskivaba ja tasuta panus ning kuidas neid kasutada

Mis on riskivaba ja tasuta panus ning kuidas neid kasutada

Riskivaba ja tasuta panus

Riskivaba panuse korral tuleb panustamiseks kasutada oma raha, aga juhul kui panus kaotab, siis kogu kaotus korvatakse ning võidu korral saab kogu võidu nagu tavapärase panuse korral.

Tasuta panuse korral oma raha kasutama ei pea, vaid panustada saab spordiennustuse pakkuja kulul. Kaotuse korral ei juhtu midagi, aga võidu korral võetakse koguvõidust (brutovõit) maha algne tasuta panus ehk saab ainult netovõidu.

Peamisteks erinevusteks ongi, et riskivaba panuse korral tuleb kasutada oma raha ja võidu korral saab koguvõidu, tasuta panuse korral oma raha kasutama ei pea ning võidu korral saab ainult netovõidu.


Kuidas kasutada riskivaba panust?

Toome Betsafe näitel, kuidas kasutada riskivaba panust. Teiste spordiennustuste puhul võivad esineda väikesed erinevused, aga üldine põhimõte jääb samaks.

Riskivaba panuse kasutamiseks:

  • 1. SAMM: veendu, et kontol on vähemalt sama palju raha, mis on riskivaba panuse väärtus
  • 2. SAMM: vali, millele soovid panustada
  • 3. SAMM: tee linnuke sinise kasti ette, et soovid kasutada riskivaba panust
  • 4. SAMM: kinnita panus

NÄIDE: Kampaania käigus anti €25 riskivaba Meistri Liigale. Veendu, et kontol on vähemalt €25. Seejärel vali sobiv Meistrite Liiga panus ning tee €25 riskivaba panus, märgistades panuse tegemisel sinise kasti (vaata allolevat fotot).

Kuidas kasutada riskivaba panust Betsafe spordiennustuse näitel

Juhul, kui panus ei võida, siis saad oma raha tagasi. Kui panus võidab, siis saad kogu võidu.


Kuidas kasutada tasuta panust?

Samuti tasuta panuse näitel võtame aluseks Betsafe spordiennustuse. Protseduur võib spordiennustuseti puhul erineda, aga üldine põhimõte jääb samaks.

Tasuta panuse kasutamiseks:

  • 1. SAMM: vali millele soovid panustada
  • 2. SAMM: märgista panuse tegemisel sinine kast
  • 3. SAMM: kinnita panus

NÄIDE: Kampaania käigus said €25 tasuta panuse Meistrite Liigale. Vali sobiv Meistrite Liiga panus ning tee €25 tasuta panus, märgistades panuse tegemisel sinise kasti (vaata allolevat fotot).

Kuidas kasutada tasuta panust Betsafe spordiennustuse näitel

Juhul, kui panus võidab, saad netovõidu omale (võidusummast lahututakse maha tasuta panus). Kaotuse korral ei juhtu midagi.

KKK

Millised on riskivaba ja tasuta panuste tingimused?
Panuste tingimused erinevad spordiennustuseti ning nii tagastatud riskivaba panus või tasuta panusest saadud võit võib-olla boonusraha, millele laienevad läbimängimise nõuded. Selleks tutvuda kampaaniatingimustega.

Kuidas ja kus saada riskivaba ja tasuta panuseid?
Mõlemaid panuseid saab ainult kampaaniate ja pakkumiste käigus. Lisaks spordiennustused võivad kasutada ka erinimesid, nagu näiteks OlyBetis on tasuta panused Freebetid.

Sulle võib veel pakkuda huvi...