NoAccountBet (NAB) kontovaba spordiennustus ja €200 boonust

NoAccountBet (NAB) kontovaba spordiennustus ja €200 boonust

NoAccountBet (NAB) on kontovaba spordiennustus, mille emafirma on Paf. Liitumisel pakutakse koheselt 100% kuni €200 boonust, millele lisandub iganädalane cashback.

Sisukord


Ülevaade

NoAccountBet (tuntakse ka nime alla NAB) tegutseb Eesti turul aastast 2020 ja kuulub emafirmale Paf ning põhjus, miks tulid Eesti väikesele turule paralleelse brändiga, oli kontovabade kasiinode ja spordiennustuste populaarsus ja võidukäik.

Tänaseks on kasvatud suhteliselt tuntuks ja soliidseks spordiennustuseks ning tõenäoliselt ei ole ühtegi täiskasvanud eestlast, kes ei ole näinud telekast või kuulnud raadios NoAccountBet reklaami.

Lisaks spordiennustusele saab NAB-is proovida õnne ka mänguautomaatidel ja slotimängudes, videpokkeris ja pärisdiileritega live-kasiinos.  See kõik on olemas paari kliki kaugusel, sest kontot ei ole vaja avada, vaid kogu audentimine toimub läbi pangalingi, nagu logides suvalisse iseteenindusse.


Boonused

NoAccountBet pakub liitumisboonust, aga paraku kampaaniate puhul jäädakse väga kesiseks. Ju rõhutakse oma lihtsusele ning olemasolevatele klientidele pakutakse ainult iganädalast cashbacki.

Liitumisboonus

Uued liitujad saavad 100% kuni €200 boonust. Boonuse saamiseks ava NoAccountBet veebileht ning tee oma esimene sissemakse, vajutades "Sissemakse" nupul. Pärast seda aktiveeri boonus oma konto boonused sektsiooni ja saadki juurde sissemakstud summa ulatuses boonusraha.

Boonuse saamiseks minimaalne sissemakse suurus on €10 ning maksimaalne boonus €200. Boonusrahal on 25-kordne läbimängimise nõue ja selleks on aega 10 päeva.

Cashback

Olemasolevad kliendid saavad iganädalast cashbacki. Cashbacki arvestatakse iga nädal kolmapäevast kuni teisipäeva keskööni ning tagastakse 10% tehtud panustest ja seda summas kuni €15.

Cashbacki antakse ainult mängijatele, kes antud perioodil kaotused ületasid võite ja saadud cashback lisatakse kontole kolmapäeval kell 16.00. Cashbackil puudub läbimängimise nõue.


Konto avamine

Kuna tegu on kiirkasiino ja konto vaba spordiennustusega, siis NoAccountBet konto avamine on väga lihtne.

NAB konto avamiseks:

  • 1. SAMM: ava NoAccountBet veebileht mobiilsel seadmel või arvutise
  • 2. SAMM: vajuta nupule "Sissemakse" või vali peamenüüst "Jätka mängimist"
  • 3. SAMM: avanevas aknas klõpsa oma kodupanga logol
  • 4. SAMM: seejärel audendi enda konto, logides panka
  • 5. SAMM: kui konto puudub, siis see luuakse see
  • 6. SAMM: kinnita konto

Edaspidi konto logimiseks pead samamoodi audentima läbi pangalingi. Pole vaja meeles pidada tüütuid paroole ega kasutajaimesid, täita pikkasid registreerumisvorme või täita dokumente tõendamaks oma isikut.

Seejärel, kui konto on kinnitatud, saad teha oma elu esimese sissemakse ja saada 100% kuni €200 ülaltoodud kirjeldatud boonust.


Sisse - ja väljamaksed

Sissemakseid saab teha läbi SEB, Swedbank, LHV ja Luminor. Need on kohesed ja ilma teenustasudeta.

Väljamaksed võtavad aega maksimum viis minutit ja samamoodi saab kanda samale kontole, millelt tehti sissemakse. Teenustasud puuduvad.


KKK

Millist boonust pakub NoAccountBet mängijatele?
Uued mängijad saavad esimesel sissemaksel 100% kuni €100 boonust. Olemasolevad igal kolmapäeval 10% cashbacki summas €15.

Kui kiired on sisse - ja väljamaksed?
Sissemaksed on kohesed, väljamaksed võtavad aega kuni 5 minutit ja on tasuta. Kasutada saab Eesti pankasid.

Miks logides küsitakse pangakontole sisenemist?
Kuna NoAccountBet on kontovaba spordiennustus, siis audentimine käib läbi pangalingi. Pangakonto andmeid ja muud säärast ei avaldata.

Sulle võib veel pakkuda huvi...