Spordibaarid Tartus - 2023. aastal on Tartus 5 spordibaari

Spordibaarid Tartus - 2023. aastal on Tartus 5 spordibaari, fotol on Lucky Loore spordibaar. Spordibaarid Tartus - meile teadaolevalt 2023. aastal on Tartus viis spordibaari. Fotol on Lucky Loore spordibaar.


2023. aastal on Tartus teadaolevalt viis spordibaari, millest kolmes saab teha ka kohapeal spordipanuseid. Viiest spordibaarist kolm on OlyBeti spordibaarid ja teised kaks eraldi omanike omad.

Tartu spordibaarid:


Tartu OlyBeti spordibaarid

Tartust leiab kolm OlyBet kasiinot, milledes kõigis on ka avarad spordibaarid. Spordibaarid on avatud 24 tundi ööpäevas ja külastada saab neid alates 18. eluaastast (v.a. Ülikooli).

Kohapealt saab osta nii jooke kui ka snäkke, saab vaadata suurtest telekatest spordiülekandeid kui ka teha spordiennustusi. Lisaks, kui külastad OlyBeti spordibaari esmakordselt, siis saad ka tasuta panuse.

Spordibaaride asukohad

Istekohtade arvult suurim Tartu Olybeti spordibaar asub Lõunakeskuse Olympicus, kus on 24 istekohta kolme ekraaniga. Suuruselt teises, Tasku OlyBeti spordibaaris on 17 istekohta ja 2 ekraani.

Ülikooli OlyBeti spordibaaris on küll 5 suurt ekraani, aga kuna spordibaar asub kasiino territooriumil, siis paraku Ülikooli spordibaari saab külastada 21. aastaselt. Kokku on 13 istekohta.


Lucky Loore

Lucky Loore spordibaar asub Tartu kesklinnas aadressil Küüni 7 ja ootab külastajaid igas vanuses, sest korraldada saab nii laste sünnipäevasid, sõpradega meeleolukaid spordiõhtuid kui ka kohtinguid.

Diivanisportlastele kohaselt saab suurtelt ekraanilt õlle ja snäkkide kõrvale vaadata spordiülekandeid või hoopis ise aktiivselt kaasa lüüa mängides dartsi (noolemäng), piljardit, pubipokkerit või hoopis proovida rallisimulaatorit.

Seda kõike saab koos sõprade või perega hetkeemotsioonil või hoopis planeerida ning broneerida suuremate ürituste jaoks mitu lauda või koguni privaatne VIP-ruum. VIP-ruumis on privaatne baar koos VIP-teenindusega, eksklusiivne piljardilaud, jukebox, pubipokkeri mängimise võimalus ja tervitusjook.

See kõik on leitav Lucky Loore spordibaarist aadressiga Tartu, Küüni 7 või nende veebilehel aadressiga: https://luckyloore.ee/


Olearys Tartu spordibaar

Olearys spordibaar on nüüd ka Tartus aadressiga Kalda tee 1c. Spordibaarile kohaselt on palju suuri ekraane erinevate spordiülekannetega. See, mis ülekanded on kavas, on leitav aadressilt: https://ee.olearys.club/eeden/sports/

Loomulikult ühele heale spordibaarile ei puudu rikkalik restoranimenüü ja laiavalikuline joogikaart. Samuti on olemas lai mängude valik, et veeta mõnus õhtu koos pere, sõprade või kaaslasega, seda piljardis, bowlingus, shufleboardis ja paljudest teistes mängudes.

Olearys Tartu spordibaaris on ka erinevad meelelahutusepakette alates laste sünnipäevadest lõpetades täiskasvanute spordiõhtudeni. Kõik see on leitav Tartu Olearys spordibaarist aadressiga Kalda tee 1c või koduleheküljelt aadressiga: https://ee.olearys.club/eeden/


KKK

Mitu spordibaari on Tartus?
Meile teadaolevalt on Tartus viis spordibaari. Kolm OlyBeti spordibaari, Lucky Loore ja Olearys Tartu. Kui soovid anda infot Tartu spordibaaride kohta, siis kirjuta support@spordipanused.ee.

Kui asuvad Tartu spordibaarid?
OlyBeti spordibaarid asuvad Ringtee 75A (Lõunakeskus), Turu 2 (Tasku) ja Ülikooli 8a. Lucky Loore asub Küüni 7 ja Olearys Tartu asub Kalda tee 1c.

Kui vanalt saab Tartu spordibaaridesse?
Tasku ja Lõunakeskuse spordibaari saab alates 18. eluaastast. Ülikooli spordibaari alates 21. Lucky Loore ja Olearys spordibaarides vanusepiirang puudub.

Kas kõikides Tartu spordibaarides saab teha spordipanuseid?
Ei. Ainult Olympicu spordibaarides saab kohapeal teha spordipanuseid.

Milliseid spordiülekandeid saab vaadata?
Ülekannete ajad on leitavad spordibaaride kodulehel.

Sulle võib veel pakkuda huvi...