OlyBeti spordibaaride esmakordsel külastusel €20 panus täiesti tasuta

OlyBeti spordibaari esmakordsel külastusel €20 panus täiesti tasuta

OlyBeti spordibaarid

OlyBeti spordibaarid on spordisõpradele loodud lõbusad nurgakesed erinevates Olympic kasiinodes, kus saab vaadata spordimänge, samal ajal nautida sööke ja jooke ning muidugi ka panustada.

Kokku on 22 spordibaari viies erinevas Eesti linnas (Tallinn, Tartu, Narva, Pärnu ja Jõhvi), millele lisandub OlyBeti Bar & Grill spordibaar Tallinnas Vabaduse väljakul. Erinevalt kasiinost saab kõike neid spordibaare külastada alates 18. eluaastast.

Kui külastad OlyBeti spordibaari esmakordselt, siis saad spordibaaris teha esimese 20-eurose panuse täiesti tasuta. Selleks lihtsalt ava OlyBeti konto promokoodiga FREELIVE ja saadki tasuta panuse.

Kuidas see täpselt toimib?

Tasuta €20 panuse saamiseks:

 • 1. SAMM: ava OlyBeti veebileht ja klõpsa nupul "Loo konto"
 • 2. SAMM: konto avamise lehel sisesta boonuskoodi lahtrisse boonuskood FREELIVE
 • 3. SAMM: vii konto avamine lõpuni.
 • 4. SAMM: koheselt lisandub kontole €20 FreeBet online kasutamiseks ja teine spordibaaris.

Kui konto avamine on lõpuni viidud, laekub kontole koheselt €20 FreeBet, mida saab kasutada onlines ning teine, mida saab kasutada spordibaaris.

Kontol olevat €20 FreeBeti võid kasutada mistahes sündmusele ja see ei mõjuta kuidagi spordibaari FreeBeti. Lihtsalt tee OlyBeti spordiennustuses mistahes sündmusele FreeBetiga panus ja võidu korral saa raha omale. Loe täpsemalt, kuidas kasutada FreeBette.

Kui aga külastad ka esmakordselt mõnda OlyBeti spordibaari, siis näita spordibaari töötajale, et oled selle kampaania aktiveerinud ja saad lisaks €20 FreeBeti ka kohapealseks kasutamiseks.

Kampaania aktiveeringu näitamiseks lihtsalt logi oma OlyBeti kontole ja ava profiililt "Minu kampaaniad" leht ning näita seda spordibaari töötajale.

REEGLID & TINGIMUSED
 • Kõik uued vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi FREELIVE.
 • Pakkumine lõpeb 31.12.2022 kell 23:50.
 • Sa saad OlyBeti konto loomisel niisama 20 € FreeBeti.
 • Live FreeBet väljastatakse automaatselt kohe kui OlyBeti konto kinnitatud on.
 • FreeBet kehtib 7 päeva alates väljastamisest ja seda saab kasutada, et teha live üksikpanust vabalt valitud spordialale (v.a e-sport), miinimumkoefidel 1.6.
 • Spordibaaris kohapeal FreeBeti saamiseks näita töötajale, et oled selle pakkumise oma kontol aktiveerinud. Seda saad teha logides oma OlyBeti kontole sisse ja avades profiililt “Minu kampaaniad” lehe.
 • Spordibaari FreeBeti saab ainult esmakordne külastaja. Korduv külastaja saab 20 € Match Play Money.
 • Spordibaari FreeBetiga saab teha ainult pre-match üksikpanuse, miinimumkoefidel 1.6. Early-Cashout funktsioon ei ole spordibaari FreeBeti puhul saadaval.

Kus asuvad OlyBeti spordibaarid?

OlyBeti spordibaarid asuvad Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Jõhvis. Tallinnas asub 16 spordibaari, Tartus 3, Narvas, Pärnus ja Jõhvis kõigis üks. Lisaks Vabaduse väljakul olev OlyBet Bar & Grill.

Tallinna spordibaaride asukohad: Olümpia hotell, Kristiine keskus, Haabersti Rimi ostukeskus, Nautica Keskus, Lasnamäe Centrum, Pirita TOP Spa Hotel, Vana-Viru 14, Ülemiste keskus, Idakeskus, Mustakivi keskus, Magistrali kaubanduskeskus, Mustamäe tee 45, Mustika keskus, Järve keskus, Kopli 69b ja Nurmenuku ostukeskus.

Tartus spordibaarid asuvad Lõunakeskuses, Ülikooli 8a ja Tasku (Turu 2). Narvas Famakeskuses, Jõhvis Jewe kaubanduskeskuses ja Pärnu spordibaar asub Hommiku 3.

Kõik spordibaarid, nende asukohad, telefoninumbrid ja muu info on leitav ka, kui avada Olybeti veebileht ja valida peamenüüst Spordibaarid.


Kui kaua spordibaarid on avatud ja mis mänge näidatakse?

Kõik OlyBeti spordibaarid on avatud 24 tundi, aga pane tähele, et seoses Tallinna KOV seadusega ei müüda alkohoolseid jooke argipäeviti ajavahemikul 03:00 - 06:00 ning nädalavahetuseti 04:00 - 07:00.

Spordibaarides näidatakse mänge ööpäevaringselt ja kava on leitav, kui avada OlyBeti veebileht, valida menüüst Spordibaarid ja siis alamenüüst TV kava. Olgu öeldud, et samade mängude otseülekandeid saab vaadata ka Olybeti veebilehel OlyBet stream vahendusel.


KKK

Mis on OlyBeti spordibaarid?
OlyBeti spordibaarid on kasiinodes asuvad eraldi nurgakesed, kus saab ööpäevaringselt vaadata erinevate spordisündmuste otseülekandeid ja teha ka spordipanuseid.

Kui vanalt saab spordibaare külastada?
OlyBeti spordibaare saab külastada alates 18. eluaastast. Kohapeal registreeruda ei ole vaja, aga pane tähele, et töötajad võivad küsida dokumenti vanuse kontrolliks.

Kas spordibaarides toimub ka jookide ja söökide teenendus?
Jah. Spordibaarides saab osta jooke kui ka snäkke.

Kus asuvad OlyBeti spordibaarid?
OlyBeti spordibaarid asuvad viies Eesti linnas - Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Jõhvis. Täpsed asukohad artiklis.

Kui kaua on avatud spordibaarid?
Spordibaarid on avatud ööpäevaringselt, aga pane tähele, et Tallinnas alkohoolsete jookide müümist ei toimu tööpäeviti ajavahemikul 03:00 - 06:00 ning nädalavahetuseti 04:00 - 07:00.

Kas spordibaarides pakutakse ka boonuseid?
Jah. Esmakordselt spordibaari külastamisel saad €20 FreeBet panuse täiesti tasuta. Lisainfo artiklis.

Milliste mängude otseülekandeid näidatatakse?
Otseülekanded on suuremates jalgpalli liigadest, NBA, NHL, tennise jne. Täpse kava info artiklis.

Sulle võib veel pakkuda huvi...