Bet Builder - loo oma personaalne panus

Bet Builder - loo oma personaalne panus

Bet Builder

Nagu nimigi ütleb, siis Bet Builder funktsiooniga saab iga üks koostada oma personaalse panuse, kombineerides ühel mängul erinevaid võimalusi ja teha omale kõige sobilikum panus.

Näiteks teed panuse: Prantsusmaa võidab, lööb üle 2.5 värava, kokku on mängus üle 7 nurgalöögi ja jagatakse üle 3.5 kaardi. Seda kõike saab kombineerida ühte panusesse ja nii tõuseb kofitsient.

Kuidas see täpselt toimib?

Olenevalt spordiennustuse pakkujast, võivad alljärgnevad juhised mõneti erineda, aga üldine loogika jääb samaks.

Bet Builder panuse koostamiseks:

  • ava oma lemmik spordiennustus
  • vali ennustuse tegemiseks sobilik mäng
  • klikka valikul "Bet Builder"
  • alusta oma ennustuse ehitamist - näiteks saad ennustussedelile lisada kes võidab / viik (1x2), nurgalöökide arv, esimese väravalööja, mitu kollast kaardi jne.
  • olenevalt pakkujast, saab ennustussedelil olla teatud arv ennustusi (näiteks 12 ennustust)
  • vaata, milliseks koefitsient kujuneb.
  • kui koefitsient sobib, siis kinnita ennustus

Bet Builder funktsiooniga saab teha ainult mängueelseid ennustusi ja reeglina ainult jalgpallile. Kuigi osad spordiennustuse pakkujad juba laiendavad Bet Builder mängude valikut, pakkudes seda näiteks tennises.


Mis erinevus on Bet Builder ja mitmikpanusel?

Bet Builderi funktsioon või panus võimaldab kombineerida sama mängu panuseid. Mitmikpanused (ka kombopanus) võimaldab kombineerida ainult erinevate mängude, võistluste või sündmuste panuseid.


Millised spordiennustused pakuvad Bet Builder funktsiooni?

Kuna Bet Builder funktsioon on veel suhteliselt uus ja nn. "toores", siis seda ei paku veel kõik Eesti spordiennustused. Alljärgnevalt toomegi spordiennustused Eestis, mis pakuvad Bet Builder funktsiooni.

Samuti iga spordiennustuses juures ei pruugi funktsioon olla nimega Bet Builder. Näiteks Bet365 spordiennustuses on nimi eestistatud ja kannab nime "Jalgpalli panusegeneraator".

Bet builder funktsioon on saadaval:


KKK

Mis on Bet Builder?
Bet Builder on funktsioon, millega saate kokku panna mistahes jalgpalli (vahest ka muude mängude) panuse, kombineerides samas mängus erinevaid turge - näiteks kes võidab, palju nurgalööke, mitu kollast karti, mitu väravat jne.

Mis vahet on Bet Builderil ja mitmikpanusel?
Bet Builderi funktsioon või panus võimaldab kombineerida sama mängu panuseid, mitmikpanused aga erinevate mängude panuseid.

Millised spordiennustused pakuvad Bet Builder funktsiooni Eestis?
Kuna tegu on uue funktsiooniga, siis nimekiri pakutavates spordiennustustest on leitav artiklis.

Sulle võib veel pakkuda huvi...