OlyBeti FreeBetid - kuidas kasutada OlyBetis tasuta panuseid ?

Kuidas kasutada OlyBetis tasuta panuseid ?

Freebetid

FreeBetid on olemuselt tasuta panused, mida saab kasutada mängueelsete spordipanuste tegemiseks ilma oma raha kasutamata.

FreeBette saab pakkumiste käigus ja nende saamiseks tutvu OlyBeti pakkumistega.

Kuidas FreeBette kasutada?

Kui oled kampaania käigus saanud FreeBeti, siis neid saab kasutada spordiennustuses nagu tavapärast raha. Selleks klõpsa soovitud spordiennustuse sündmuse koefitsiendil.

Selle asemel, et teha rahaline panus, tee aktiivseks valik "Freebet Saadaval" ning vali vastav FreeBeti summa. Kui summa on valitud, siis kinnita panus. Juhul kui FreeBeti valik ei ole nähtav, siis järelikult ei ole kontol mitte ühtegi FreeBetti.


FreeBettide peamised tingimused

FreeBettide puhul ei saa võtta FreeBeti algväärtust rahas ega vahetada raha vastu. Samamoodi FreeBetiga võidetud panuse puhul lahutatakse koguvõidust maha FreeBeti väärtus (algpanus).

FreeBette saab kasutada ainult mängueelsete panuste tegemiseks miinimum koefitsiendiga 1.6, kui ei ole märgitud teisti. Panustada saab nii üksik - kui ka mitmikpanusega.

FreeBette saab reeglina kasutada onlines, aga kuni 2022. aasta lõpuni pakutakse täiesti tasuta €20 FreeBetti ka spordibaari. Sissemakset ei ole vaja teha ning FreeBetid (kokku kaks) lisatakse kontole koheselt.

REEGLID & TINGIMUSED
  • FreeBettidega saab nii üksik- kui ka mitmikpanuseid teha.
  • Ainult mängueelsed panused miinimum koefitsiendiga 1.6.
  • Freebetid aeguvad 5 päeva pärast peale mängija kontole lisamist, kui pole kampaania tingimustes märgitud teisiti.
  • Freebettidega tehtud panusetega ei saa osa võtta teistest kampaaniatest.
  • Freebeti väärtus ei kuulu tagastamisele. Freebetiga tehtud panuse võit miinus freebeti algväärtus kuulub väljamaksmisele pärisrahas.
  • Freebeti võidud makstakse välja pärisrahas.
  • Freebeti algväärtust ei saa välja võtta pärisrahas.

KKK

Mis on FreeBetid?
FreeBetid on olemuselt tasuta panused, millega spordipanust tehes ei pea riskima oma rahaga.

Kuidas saada FreeBette?
FreeBette saab ainult OlyBeti pakkumiste käigus.

Kuidas FreeBette kasutada?
FreeBeti kasutamiseks käitu nagu tavapärase panuse puhul, aga enda raha asemel tee koefitsiendi juures aktiivseks FreeBet valik. Täpsem info artiklis.

Mis on FreeBettide peamised tingimused?
FreeBette ei saa võtta ega vahetada raha vastu. Võidu korral nende väärtus lahutatakse võiust ja neid saab kasutada ainult mängueelsete panuste tegemiseks.

Sulle võib veel pakkuda huvi...