Betsafe miljonimäng - võida miljon eurot puhtalt kätte

Betsafe miljonimäng - võida miljon eurot puhtalt kätte

Betsafe miljonimäng

Betsafes toimub miljonimäng, kus vastates õigesti 20-le küsimusele, võidad koheselt miljon eurot. Osaleda saab lõpmatu arv kordi.

Osalemiseks ava Betsafe. Seejärel vali peamenüüst Pakkumised > Filtreeri > Spordiennustus ja vali kampaania "Betsafe'i miljonimäng" ning liitu mänguga. Mänguga saab liituda, kui oled teinud vähemalt €25 eest spordiennustusi.

Kuidas see täpselt toimib?

Betsafe miljonimäng on saadaval kõigile alates 18. eluaastastele Betsafe klientidele. Mängus lihtsalt vasta õigesti 20-ele küsimusele ja miljon eurot saab sinu omaks. Mängus saab osaleda lõpmatu arv kordi.

Miljonimänguga liitumiseks:

  • ava Betsafe veebileht mobiilis või arvutis
  • vali peamenüüst Pakkumised > Filtreeri > Spordiennustus
  • vali kampaania "Betsafe'i miljonimäng"
  • liitu kampaaniaga

Kampaaniaga liitumiseks tuleb logida Betsafe kontole. Kui konto puudub, siis ava see läbi konto avamise juhiste.


Mängu reeglid

Mängu alustad 1 miljoni euroga, mis saab sinu omaks, kui vastad õigesti 20-ele küsimusele. Igal küsimusel on mitu vastusevarianti, mille vahel saad valida ja samuti saad iga vastusevariandi vahel jagada miljon eurot.

Kui vastad küsimusele õigesti, siis lähed järgmise küsimuse juurde ja jätkad selle auhinnafondiga, mis eelmise küsimuse vastuse peale panid. Kui panid miljon eurot, siis jätkad miljoni euroga, kui aga näiteks 500 000 eurot, siis jätkad 500 000 euroga.

Valida saad ainult neid vastusevariante, mille peale raha paned. Seega mida rohkemate vastuse vahel raha jagad, seda suurema tõenäosusega jõuad järgmise küsimuse juurde, aga seda väiksem on ka järelejääv auhinnafond, sest jätkad ainult selle summaga, mis oli õigele vastusele asetatud summa.

Kui vastad õigesti

Kui oled jõudnud 20. küsimuse juurde ja vastad ka sellele õigesti, siis võidad selle summa, mis alles jäi ja see kantakse su kontole (suurim võit 1 miljon eurot).

Kui ühegi küsimuse juures auhinnafondi vastuste vahel ei jaganud ning asetasid iga küsimusele vastusele miljon eurot ning vastasid 20 korda järjest õigesti, võidad miljon.

Kui jagasid miljon eurot vastusevariantide vahel, siis võidad selle summa, mis viimase küsimuse vastamise juures alles jäi.

Kui vastad valesti

Kui aga vastad küsimusele valesti ja kukud mängust välja, siis ära muretse, sest mänguga saab alati uuesti liituda. Selleks tee vähemalt €25 eest spordipanuseid miinimum koefitsiendiga 1.5 (ka esimesel korral) ja saad uue pileti Betsafe miljonimängu.

Pileteid saad koguda lõpmatuseni. Lihtsalt iga kord enne alustamist panusta spordile vähemalt €25 eest ja saad taaskord alustada miljonimängu uuesti.

Sulle võib veel pakkuda huvi...