Unibet TV – Tasuta Spordi Otseülekanded Internetis

Unibet TV - vaata tasuta spordi otseülekandeid internetis

Unibet TV vahendusel on võimalik vaadata spordiülekandeid internetis täiesti tasuta ja seda nii arvutis või mistahes nutiseadmel 24 tundi ööpäevas. Iga kuu on kavas sadu erinevaid spordiülekandeid.

Kõik ülekanded on leitavad Unibet’i spordiennustuse koefitsientide lehel ja märgistatud äratuntava TV-ikooniga. Samuti spordialade valiku alumises ääres on «LIVE STREAM» menüü, millele klõpsates avanevad kõik otseülekanded, mis käimas või peatselt algamas.

Kuidas vaadata Unibet TV-d ?

Unibet TV vaatamiseks on ainult kaks tingimust. Esiteks on vajalik Unibet’i konto, mille saab avada SIIT. Teiseks peab kontol olema vähemalt €1.

Kandes kontole €5 ning pärast ülekannete vaatamist võib €5 koheselt välja kanda või jätta see kontole, et vaadata ülekandeid ka tulevikus. Kolmanda võimalusena, kui oled teinud spordiennustuse, siis järgmised 24 tundi on võimalik Unibet TV-d vaadata ilma kontol olevat rahalise nõudeta.

Väga harvadel juhtudel võidakse küsida ülekannete vaatamise eest ka tasu, aga seda ainult sündmustele, mille ülekandetasud on ebatavaliselt kõrged. Sellistel juhtudel on tasud sündmuste juures alati selgelt välja toodud.

UNIBET’I KONTO PUUDUB?

Avades Unibet’i konto, saad esimesel sissemaksel 100% kuni €50 Unibet’i spordiboonust ja lisaks 5 tasuta spinni mängus Starburst.