10 000-eurone APT World Tour tennise ennustusvõistlus

ATP World Tour

Ennusta ja vaata otseülekandena Unibet TV-s, kuidas parimad meestennisistid võistlevad 2017. aasta viimastel ATP turniiridel Antwerpenis ja Stockholmis.

Selle puhul korraldab Unibet 10 000-eurose suuruse auhinnafondiga ennustusvõistluse, kus premeeritakse 50 parimat mängijat sularahaga. Osalemiseks tuleb teha ATP ennustusi ja iga võitva panuse eest antakse edetabelipunkte.

Edetabelipunktide arvutamisel võetakse arvesse panuse suurus, sedelil olevate ennustuste arv ning koefitsient, mis kõik korrutatakse omavahel läbi. Näiteks, kui teha 10-eurone mitmikpanus (sedelil 3 ennustust) koefitsiendiga 5, siis sellise panuse võitmisel antakse €10 x 3 x 5 = 150 edetabelipunkti. Lisaks, kui panus tehti mobiilis, siis punktid kahekordisatakse.

Kampaaniast osavõtmiseks tuleb eelnevalt Unibet’i veebilehel PAKKUMISED sektsioonis registreeruda kampaaniale. Kindlasti tutvu artikli lõpus olevate reeglite ja tingimustega.

UNIBET’I KONTO PUUDUB?

Avades Unibet’i konto, saad esimesel sissemaksel 100% kuni €50 Unibet’i spordiboonust ja lisaks 5 tasuta spinni mängus Starburst.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Enne ennustuste tegemist tuleb pakkumisele registreeruda.
  • Arvesse lähevad ainult APT World Tour Antwerp Open ja Stockholm Open võidetud ennustused, mis on tehtud 16. oktoobri kella 00.00-st kuni 22. oktoobri kella 23.59-ni.
  • Selle pakkumise puhul lähevad lõpliku punktisumma arvutamisel arvesse ainult võiduennustused ennustussedelitel, mille koefitsient on vähemalt 1.40.
  • Mobiiltelefoniga tehtud ja võidetud ennustuste eest antakse topeltpunktid.
  • Cash-out funktsiooniga tehtud ennustused ei lähe edetabeli koostamisel arvesse.
  • Edetabeli 50 parimat on mängijad, kes on Antwerp Openi ja Stockholm Openi lahtise tenniseturniiri lõpuks kogunud suurima arvu punkte.
  • Edetabelit uuendatakse iga päev arvestades kõiki võidetud Antwerp Openi ja Stockholm Tennis Openi ennustusi, mille tulemused olid selgunud eelmise mängupäeva seisuga.