10 000-eurone APT World Tour tennise ennustusvõistlus

ATP World Tour

Ennusta ja vaata otseülekandena Unibet TV-s, kuidas parimad meestennisistid võistlevad 2017. aasta viimastel ATP turniiridel Antwerpenis ja Stockholmis.

Selle puhul korraldab Unibet 10 000-eurose suuruse auhinnafondiga ennustusvõistluse, kus premeeritakse 50 parimat mängijat sularahaga. Osalemiseks tuleb teha ATP ennustusi ja iga võitva panuse eest antakse edetabelipunkte.

Edetabelipunktide arvutamisel võetakse arvesse panuse suurus, sedelil olevate ennustuste arv ning koefitsient, mis kõik korrutatakse omavahel läbi. Näiteks, kui teha 10-eurone mitmikpanus (sedelil 3 ennustust) koefitsiendiga 5, siis sellise panuse võitmisel antakse €10 x 3 x 5 = 150 edetabelipunkti. Lisaks, kui panus tehti mobiilis, siis punktid kahekordisatakse.

Kampaaniast osavõtmiseks tuleb eelnevalt Unibet’i veebilehel PAKKUMISED sektsioonis registreeruda kampaaniale. Kindlasti tutvu artikli lõpus olevate reeglite ja tingimustega.

UNIBET'I KONTO PUUDUB?

Avades Unibet'i konto, saad esimesel sissemaksel 100% kuni €50 Unibet'i spordiboonust ja lisaks 5 tasuta spinni mängus Starburst.

REEGLID & TINGIMUSED