Tehes täna Meistrite Liiga spordiennustusi, saad iga värava eest tasuta keerutuse

Meistrite Liiga

Tehes täna, 22. novembril Meistrite Liiga mängudele vähemalt 10 euro eest ennustusi koefitsiendiga 1.40 või kõrgem, saad absoluutselt iga löödud värava eest ühe tasuta keerutuse mängus Starburst.

Enne spordipanuste tegemist tuleb kampaaniale registreeruda. Selleks KLÕPSA SIIN ja vali avaneval veebilehel PAKKUMISED > Spordiennustuse Pakkumised > Iga Meistrite Liiga vära = 1 tasuta keerutus. Loe ka kindlasti, mida mis on tasuta keerutused ja tasuta spinnid (leiad avaneva artikli lõpust).

UNIBET’I KONTO PUUDUB?

Avades Unibet’i konto, saad esimesel sissemaksel 100% kuni €50 Unibet’i spordiboonust ja lisaks 5 tasuta spinni mängus Starburst.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Osalemiseks tuleb pakkumisele registreeruda ning teha vähemalt €10 eest spordipanuseid 22. novembri Meistrite Liiga mängudele. Ennustused, mis on tehtud enne pakkumisele registreerumist, ei lähe pakkumisel arvesse.
  • Pakkumisel arvestatakse nii mängueelseid (prematch) ja live ennustusi. Samuti lähevad arvesse ka mobiilipanused. Lisaks pole oluline, mitu ennustust teed. Lihtsalt panusta kokku 10 eurot Meistrite Liiga mängudele koefitsiendiga 1.40 või suurem.
  • Tasuta keerutuste arv sõltub sellest, mitu väravat Meistrite Liigas lüükse. Iga värav annab ühe tasuta keerutuse mngus Starburst ning tasuta keerutused kantakse mängijate kontodele hiljemalt 23. novembril 21:00 CET.
  • Tasuta keerutuste eest saadud võidud on boonusraha, mis tuleb enne väljamaksmist vähemalt 25-kordselt läbi mängida.