Unibet tagastab kõik kuni €50 kaotavad ennustused kui värav lüüakse üleminutitel

Unibet'i üleminutite kindlustus

Kui pärast 90-ndat mänguminutit lüüakse värav, siis Unibet tagastab kõik kuni 50-eurosed kaotavad ennustused ja isegi siis, kui üleminutitel löödud värav ei olnud kaotuse põhjuseks.

Näiteks tegid Liverpool vs Arsenal kohtumisele mängueelse ennustuse, et Liverpool võidab kohtumise 2-1. Mängu seis enne kohtumise lõppu on 2-0, kuid mängu 92. minutil lööb Liverpool veel ühe värava ning mängu lõppseisuks jääb 3-0. Sellisel juhul saad kuni 50-eurose kaotuse tagasi ehkki üleminutitel löödud värav ei olnud Sinu ennustuse kaotuse põhjuseks.

Pakkumine kehtib ainult Premier Liiga, Meistrite Liiga ja La Liga mängudele tehtud järgnevatele panustele: Täpne Tulemus, Poolaeg/Normaalaeg panused, Esimene Väravalööja ja Viimane Väravalüüja. Kui oled teinud ühe neist panustest ja see kaotab ning üleminutitel lüüakse värav, siis saad €5 kuni €50 panuse tagasi, olenemata, kas värav oli Sinu kaotuste põhjus või mitte.

Kõik tagastatud panused makstakse 48 tunni jooksul pärisrahas ehk rahale puuduvad läbimängimistingimused. Kindlasti tutvu artikli lõpus olevate reeglite ja tingimustega.

UNIBET'I KONTO PUUDUB?

Avades Unibet'i konto, saad esimesel sissemaksel 100% kuni €50 Unibet'i spordiboonust ja lisaks 5 tasuta spinni mängus Starburst.