Rekordiline võit Coolbet’i Spordiennustuses – €97,172

Coolbet'i Logo

Eilne Meistrite Liiga mäng Napoli ja Shakhtar Donetski vahel oli ühele Coolbeti kliendile eriti põnev, sest tema jaoks oli selles mängus kaalul ligi €100,000.

Lugu algas juba Laupäeval kui ta tegi mitmikpanuse, kus proovis õigesti ennustada lausa 15 jalgpallimängu tulemused. Panuse suuruseks oli €57, koefitsient 1,702.37 ja potentsiaalne võidusumma €97,172! Laupäeval läksid täppi 10 ennustust ja Pühapäeval selgusid veel 4 mängu tulemused, mis ta õigesti ennustas. Jäänud oli vaid üks mäng, millest sõltus tema panuse tulemus.

Pileti saatus selgus lõpuks eile, kui omavahel kohtusid Napoli ja Shakhtar Donetsk. Mäng algas pingeliselt ja esimene poolaeg lõppes seisuga 0-0. Tundus juba, et meie kliendi õnn oli otsa saamas ja ta kaotab oma panuse, kuid Napolil olid teised plaanid. Teist poolaega alustati võimsalt ja Insigne viis itaallased mängu juhtima tõelise iluväravaga. Jala said valgeks ka Zielinski ja Mertens ning mäng lõppes seisuga 3-0 Napoli kasuks.

Meie kliendi uskumatuna tundunud panus saigi tõeks ja ta suutis oma €57 panusega võita €97,172!  Võitja jäi oma kommentaarides napisõnaliseks: «Ma olin väga närvis mängu ajal. Napoli ei mänginud esimesel poolajal üldse hästi, aga tundub, et treener karjus poolajal päris kõvasti oma mängijate peale, sest teisel poolajal nende mäng paranes. Ma pole veel otsustanud, mida oma võiduga peale hakkan, aga kindlasti teen midagi lahedat.»

Visake pilk peale ka võidupiletile, et näha, millele õnnelik mängija panustas:

Coolbeti COO, Anders Karlsen kommenteeris võitu järgnevalt: «Esiteks, soovin palju õnne meie õnnelikule kliendile! See on tõesti uskumatu panus ja kindlasti kõige suurem võit, mida Coolbetis näinud oleme. See on ka hea näide sellest, miks peaks alati panustama kõige paremate koefitsientidega. Coolbeti marginaalid on konkurentidega võrreldes madalamad, seega suudame klientidele pakkuda kõrgemaid koefitsiente. Selliste suurte võitude puhul tuleb see vahe eriti hästi välja. Loodame, et rohkem mängijaid saab sellest aru ja on nutikad oma panuste tegemisel.»

COOLBET’I KONTO PUUDUB?

Avades Coolbet’i konto ja tehes esimese sissemakse boonuskoodiga SPORT150, saad 100% kuni €150 Coolbet’i spordiboonust ning lisaks 10 tasuta spinni mängus Starburst.