Napoli vs Juventus mängus iga värava eest antakse €2 spordiboonust

Tee täna õhtul Napoli vs Juventus mängule Betsafe’is vähemalt 10-eurone panuse miinimumkoefitsiendiga 1.5 (mitmikpanuse puhul valiku kohta) ja looda, et tuleb väravaterohkem mänge.

Iga löödud värava eest annab Betsafe kõigile kampaanias osalenutele €2 spordiboonust. Näiteks, kui mäng lõppeb 2-2 viigiga, siis löödi kokku 4 väravat ja antakse €8 spordiboonust. Boonusel on 3-kordne läbimängimisnõue koefitsiendiga 1.8 või kõrgem.

BETSAFE’I KONTO PUUDUB?

Avades Betsafe’i konto, antakse esimesel sissemaksel Betsafe’i spordiboonusena €100 eest riskivaba panuseid ja lisaks 20 tasuta spinni mängus Wolf Cub.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Enne väljamakse tegemist peab klient saadud boonuse summa spordiennustuses läbi mängima hiljemalt 7 päeva jooksul vähemalt kolm (3) korda minimaalse koefitsendiga 1.8 või kõrgem.
  • Läbimängimise edenemine on nähtav kliendi konto informatsiooni hulgas (boonuste sektsioonis).
  • Kui boonust kasutatakse muul eesmärgil kui meelelahutuslikuks panustamiseks, näiteks, kuid mitte ainult, pettuseks, kokkumänguks, kasumi teenimiseks või riskivabaks panustamiseks, jätab Betsafe endale õiguse klient boonuse pakkumisest ilma jätta ilma sellest ette teatamata.