Coolbet korraldab iga nädal kampaania, kus võib võita tuhandeid eurosid

Coolbet'i duubeldamisvõistlus - võida panus seitse korda järjest ja saad jackpoti

Igal esmaspäeval algab Coolbet’is duubeldamise ennustusvõistlus, kus tuleb seitse päeva järjest iga päev võita 1 spordiennustus. Kes sellega hakkama saavad, jagavad nädalad jackpoti, milleks hetkel on €5000.

Osalemiseks tuleb Coolbet’i veebilehel registreeruda kampaaniaase ja teha €5-€20 panus miinimumkoefitsiendiga 2.00. Panuse võitmisel tuleb teha panus järgmisel päeval ning panuse summa suuruseks on eelmise panusega võidetud summa.

Sama süsteem kordub iga päev kuni pühapäevani ja need, kes võidavad ka seitsmenda ehk pühapäevase panuse, jagavad omavahel jackpoti. Lisaks jackpotile muidugi jäävad mängijale ka tema võidud. Täpsema informatsiooni leiad artikli lõpus olevast reeglid & tingimused sektsioonist.

Kui kukud välja enne pühapäeva ehk kaotad panuse, aga võitsid panused esimesel kolmel päeval, siis järgmisel esmaspäeval tagastatakse Sinu kontole panuse summa, millega alustasid esmaspäeval.

COOLBET'I KONTO PUUDUB?

Avades Coolbet'i konto ja tehes esimese sissemakse boonuskoodiga SPORT150, saad 100% kuni €150 Coolbet'i spordiboonust ning lisaks 10 tasuta spinni mängus Starburst.

REEGLID & TINGIMUSED