Selle nädalavahetusel jõulukuu puhul Triple Up jackpot on suisa €6000

Coolbet Triple Up kampaania - võida €2000 jackpot

1. detsembrist korraldab Coolbet advendikalendri kampaania, kus iga päev antakse spordiennustuses uus üllatus ja nii kuni detsembri lõpuni välja.

Täna, 01.12.2017 on jõuluüllatuseks kolmekordne Triple Up jackpot. See tähendab, kui muidu on nädalavahetuseti mängus €2000, siis seekord on mängus suisa €6000 jackpot.

Jackpot’i võitmiseks ei pea tegema muud, kui liituma Coolbet’i veebilehel Triple Up kampaaniaga (KAMPAANIAD > KINGISADU IGA PÄEV) ning tegema spordipanuseid vahemikus €10 – €30. Kui Sinu tänane esimene panus võidab, siis saad edasi järgmisse vooru, mis algab laupäeval kell 12.00.

Laupäeval tuleb teha reedel esimese panusega võidetud rahaga spordipanus ning kui ka see võidab, saad pühapäevasesse finaalvooru, kus tuleb samuti kasutada eelmisel päeval võidetud panuse raha. Kui pühapäevane panus ka võidab, siis jagad €6000 jackpoti. Kui oled ainus võitja, siis kõik jääb Sulle.

COOLBET'I KONTO PUUDUB?

Avades Coolbet'i konto ja tehes esimese sissemakse boonuskoodiga SPORT150, saad 100% kuni €150 Coolbet'i spordiboonust ning lisaks 10 tasuta spinni mängus Starburst.

REEGLID & TINGIMUSED