AINULT TÄNA! Kõikidele kuni €50 spordiboonust koheselt kontole

Spordiboonused ja Spordiennustuse Boonused

Kõik, kes teevad täna 04.11.2017 Betsafe’i kontole vähemalt 10-eurose sissemakse, saavad Betsafe’i poolt 50% juurde ning seda kuni €50 ulatuses. Seega maksimaalse boonuse saamiseks on vajalik 100-eurone sissemakse ning sel juhul kontol on raha €150.

Raha saab kasutada spordiennustuses ja soovi korral ka kasiinos. Boonusel on sprordiennustuses 3-kordne läbimängimisenõue miinimumkoefitsiendiga 1.8 ja see tuleb läbimängida 7 äeva jooksul. Kui raha kasutatakse kasiinos siis 35-kordne läbimängimenõue.

BETSAFE’I KONTO PUUDUB?

Avades Betsafe’i konto, antakse esimesel sissemaksel Betsafe’i spordiboonusena €100 eest riskivaba panuseid ja lisaks 20 tasuta spinni mängus Wolf Cub.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Enne väljamakse tegemist peab klient saadud boonuse summa spordiennustuses läbi mängima hiljemalt 7 päeva jooksul vähemalt kolm (3) korda minimaalse koefitsendiga 1.8 või kõrgem. Läbimängimise edenemine on nähtav kliendi konto informatsiooni hulgas (boonuste sektsioonis).
  • Kui boonust kasutatakse muul eesmärgil kui meelelahutuslikuks panustamiseks, näiteks, kuid mitte ainult, pettuseks, kokkumänguks, kasumi teenimiseks või riskivabaks panustamiseks, jätab Betsafe endale õiguse klient boonuse pakkumisest ilma jätta ilma sellest ette teatamata.