OlyBet’iga liitumisel €20 spordipanustamis raha

OlyBet'i logo

OlyBet’i Spordiennustuse Boonus

Kõik, kes avavad OlyBet’i spordiennustuse konto, ilmub nende aktiivsete pakkumiste alla HULLUMAJA pakkumine, mis annab 20 eurot spordipanustamise raha koheselt kontole.

KUIDAS SAADA €20 SPORDIPANUSTAMISE RAHA?

€20 spordipanustamise raha saamiseks avada OlyBet’i konto ning seejärel aktiveerida kampaania «HULLUMAJA». Kampaania saab aktiveerida, kui pärast konto avamist ja kontole logimist klõpsata päisemenüüs olevale maiustuse ikoonil ning valida menüü «Aktiivsed kampaaniad.»

Pärast kampaania aktiveerimist teha vähemalt 5-eurone sissemakse (sissemaksel ei ole vaja kasutada boonuskoodi) ning loetud minutite jooksul lisatakse kontole juurde €20 spordipanustamise raha ehk kontol on kokku €25, mis on esialgselt boonusraha kujul. Kui nüüd panustada ja kaotad saadud €20, siis allesjääv €5 (sinu sissemakstud raha) boonusraha muutub taas pärisrahaks, mille võid koheselt välja kanda.

KÄITU TARGALT – SIIS KAOTADA EI OLE VÕIMALIK

Seega tegu on riskivaba kampaaniaga, aga pane tähele, et boonusrahaga lähevad arvesse ainult panused, mis on tehtud SPORT sektsioonis ja mille koefitsient on vähemalt 1.60. Seega, kui soovid riskivabalt panustada €20, siis ära tee antud raha ühtegi panust, mille koefitsient on väiksem kui 1.60.

Sel juhul kaotuste korral (€20 eest oled teinud panuseid) jääb Sinu esialgne €5 alles, mille võid välja kanda, aga võitude korral saad võidud pärisrahas omale. Võidud muutuvad pärisrahaks, kui oled panustanud vähemalt €20. Seega käitudes targalt, ei ole võimalik kaotada – kõige kehvemal juhul kaotad €20 boonusraha, aga algne €5 jääb alles.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Ava OlyBet’i konto ja seejärel logi oma kontole.
  • Seejärel otsi lehe üleval olevalt menüü realt kommi pilt ja kliki «Aktiivsed kampaaniad».
  • Avaneval lehel aktiveeri kampaania «HULLUMAJA».
  • Peale kampaania aktiveerimist tee 5-eurone sissemakse, mis on Sinu kõige esimene sissemakse OlyBet’i kontole. Pane tähele, et sissemakse, mis on tehtud Skrill kaudu, kampaanias ei osale.
  • Loetud minutite jooksul konverteerub Sinu sissemakstud raha 25€ spordiennustuse boonusrahaks.
  • Peale €20 kogusummas spordipanuste tegemist kantakse mõne minuti jooksul kogu järele jäänud boonus Sinu pärisrahasse. Seega, kui peaksid isegi kaotama absoluutselt kõik panused, mille koguväärtus on €20, jääb Sinu oma sissemakstud €5 ikka alles.
  • €20 kogusummas spordipanuste tegemisel lähevad arvesse vaid panused, mis on tehtud sektsioonis «SPORT» ja mille panuse koefitsient on vähemalt 1.60.
  • Kampaanias saab osaleda 1 inimene ühe korra. Ära tee kontot kampaania mitmekordseks kasutamiseks oma ema, isa ja õe-venna nimele. Duplikaatkontode tuvastamisel tühistatakse boonused ja boonustega saadud võidud.