OlyBet’iga liitumisel €20 spordipanustamis raha

OlyBet'i logo

OlyBet’i Spordiennustuse Boonus

OlyBet annab kõikidele uutele liitujatele spordiennustuse boonusena €20 spordipanustamise raha ning olemasolevatele kasutajatele võimaluse osaleda 10 x €20 iganädalasel loosimisel.

Kuidas saada boonust?

€20 spordipanustamise raha saamiseks avada OlyBet’i konto ning seejärel aktiveerida kampaania «JALKAS ON PAPPI». Kampaania saab aktiveerida, kui pärast konto avamist ja kontole logimist klõpsata päisemenüüs olevale maiustuse ikoonil ning valida menüü «Aktiivsed kampaaniad.»

Pärast kampaania aktiveerimist teha vähemalt 5-eurone sissemakse (sissemaksel ei ole vaja kasutada boonuskoodi). €20 spordipanustamise raha kantakse kontole boonusrahana mõne minuti, aga mitte hiljem kui 24 jooksul. Boonusraha muutub pärisrahaks kui teha vähemalt 20 euro eest spordipanuseid koefitsiendiga 1.6 või kõrgem.

Kui konto olemas, siis registreeru OlyBet’i kampaania lehel «Jalkas on pappi» kampaaniale ja tee vähemalt 5-eurone jalgpalli ennustus. Kõik ennustajad saavad pileti iganädalasele 10 x €20 loosile ning mida rohkem 5-euroseid spordipanuseid teed, seda rohkem loosipileteid kogud.

REEGLID & TINGIMUSED